HomeКиївДрагі, Макрон та Шольц відвідають Київ 16 червня

Драгі, Макрон та Шольц відвідають Київ 16 червня

У четвер, ще до самітів НАТО та ЄС, лідери Італії, Франції та Німеччини – Маріо Драгі, Еммануель Макрон та Олаф Шольц вирушать до Києва на зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє у понеділок видання “La Stampa”. “Вони хочуть показати простим спільним фото повну підтримку трьох найбільших європейських країн українському президенту”, – читаємо ми.

У четвер до Києва прибудуть прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє у понеділок газета La Stampa. За даними італійської газети, їх переговори з лідером України Володимиром Зеленським мають бути присвячені питанням “відкриття” кандидатури країни в ЄС.

Раніше німецька газета Bild am Sonntag повідомляла, що візит трьох лідерів відбудеться напередодні саміту G7, наміченого на 26-28 червня. La Stampa зазначає, що поїздка також відбудеться напередодні самітів ЄС та НАТО.

«Вони збираються надати підтримку»

“Всі троє разом, щоб простим спільним фото показати повну підтримку трьох найбільших європейських країн українському президенту”, – наголошує італійська газета.

Німецька преса зазначала, що Берлін та Париж давно говорили про спільну поїздку до української столиці, а ідея запросити главу італійського уряду для участі у поїздці мала виходити від французької сторони.

Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі розпочинає свій візит до Ізраїлю у понеділок, під час якого він говоритиме в основному про Україну та питання енергетики.

Думка Європейської комісії скоро

Найближчими днями Єврокомісія опублікує висновок щодо надання Україні статусу країни-кандидата в ЄС. Про це повідомила під час візиту до Києва голова комісії Урсула фон дер Ляйєн, яка зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським. Однак остаточне рішення щодо цього питання залишається за державами-членами.

Свіжі новини

Схожі новини