HomeСвітБіля середземноморського узбережжя Єгипту виявлено нове родовище газу

Біля середземноморського узбережжя Єгипту виявлено нове родовище газу

Про відкриття нового газового родовища в Середземному морі біля узбережжя Єгипту повідомила Єгипетська державна інформаційна служба з посиланням на американську компанію Chevron, передає БТА.

Свердловина містить близько 1 трильйона кубометрів блакитного палива. Його пробурили за допомогою бурового судна Stena Fort, і поклади природного газу були досягнуті на глибині 3980 метрів.

Відкриття дасть новий поштовх планам північноафриканської країни стати регіональним енергетичним центром і ключовим постачальником блакитного палива. В останні роки в Єгипті було знайдено ряд родовищ нафти і газу, включно з величезним газовим родовищем Зохр у Середземному морі. Наприкінці 2018 року країна вийшла на самозабезпечення за своїми потребами в газі.

Відповідно до звіту уряду, опублікованого наприкінці вересня цього року, доходи Єгипту від експорту природного газу в 2013/2014 фінансовому році становили $0,6 млрд, а в 2021/2022 вони досягли восьми мільярдів доларів, що в 13 разів більше.

За останні вісім років обсяги експорту скрапленого природного газу (СПГ) зросли з 1,9 млн тонн до 7,2 млн тонн, або майже в чотири рази. За цей же період єгипетська країна підписала 108 угод з міжнародними компаніями на розробку газових і нафтових родовищ з мінімальною інвестиційною вартістю 22 мільярди доларів.

Свіжі новини

Схожі новини