HomeСвітБританські ЗМІ знайшли де Путін ховає свої гроші

Британські ЗМІ знайшли де Путін ховає свої гроші

У африканській країні, що не має виходу до моря, російський президент ховає понад 12 мільярдів доларів, а також золоті злитки на «підземних складах». Про це стверджує британське видання “Mirror”.

За даними ЗМІ, у разі невдоволення Кремля через війну в Україні не виключено, що Володимир Путін втече і сховається в Африці. За різними даними, багатство президента Росії охороняє приватна військова група “Вагнер”, розташована в Центральноафриканській Республіці (ЦАР).

Деякі ЗМІ нагадали, що у п’ятницю російський президент спілкувався зі своїм африканським колегою Фостіном Арканже Туадерою.

Президенти висловили спільний намір зміцнювати політичну та торговельно-економічну співпрацю, у тому числі у сфері енергетики, йдеться у комюніке російського уряду.

Однак, як повідомляє антикремлівський канал у Telegram, реальною метою Путіна було переконатися в «лояльності» африканського лідера, додавши, що він розглядає можливість візиту до ЦАР найближчим часом.

Путін вже вважає, що можливість втечі є реальною, тому йому важливо знати, що є варіанти і що вони цілком можливі, додали деякі російські ЗМІ, які висвітлюють цю тему.

Свіжі новини

Схожі новини