HomeСвітУ Великобританії чоловікам старше 50 років платять на 30% більше, ніж жінкам

У Великобританії чоловікам старше 50 років платять на 30% більше, ніж жінкам

Чоловіки старше 50 років у Британії заробляють у середньому на 30 відсотків більше, ніж жінки того ж віку, що є найбільшою різницею в оплаті праці серед усіх вікових груп. Про це йдеться в опублікованому сьогодні дослідженні, яке цитує France Press.

“Сімейні обов’язки, які продовжують непропорційно лягати на жінок, означають, що вони навряд чи можуть розраховувати на підвищення зарплати”, – сказав Стюарт Льюїс, виконавчий директор Rest less, організації, яка публікує опитування та представляє інтереси людей старше 50 років.

Ці втрачені можливості «з часом накопичуються, створюючи різницю в оплаті праці», і це «може мати руйнівні довгострокові наслідки для виходу жінок на пенсію та фінансової незалежності в подальшому житті», – додав він, цитується в дослідженні.

Для порівняння, у віковій групі 18–21 рік середня різниця в оплаті праці становить 18 відсотків і падає до 12 відсотків серед 30-річних, перш ніж знову збільшитися протягом їхнього трудового життя. Про це йдеться в опитуванні, яке базується на даних Британського інституту статистики (ONS), опублікованому наприкінці жовтня.

Дані показують, що розрив між середньою валовою заробітною платою в усіх вікових групах скоротився на 5 процентних пунктів за 10 років до 19 відсотків, але знову збільшився під час пандемії, за винятком 50-річної групи, де він дещо скоротився.

Британський уряд оголосив сьогодні про свій намір збільшити гнучкий графік роботи, головним чином, щоб допомогти працівникам «поєднати роботу та особисте життя», зокрема тим, «хто піклується про дітей або людей у ​​вразливих ситуаціях», йдеться у комюніке.

Дистанційна робота, спільна робота між кількома людьми, гнучкий робочий графік, розподілений протягом року або «розбитий» на кілька днів тижня, відповідно до реформи, яку вимагає виконавча влада.

Роботодавці повинні будуть вивчити можливі варіанти з працівником, перш ніж відхилити прохання про гнучкість, пише БТА.

Свіжі новини

Схожі новини