HomeВійнаЄС та Великобританія готують бойкот Росії

ЄС та Великобританія готують бойкот Росії

ЄС та Великобританія планують бойкотувати виступи російської делегації на саміті G20, що пройде на острові Балі в Індонезії 15-16 листопада, повідомляє Guardian.

Представник служби зовнішніх зв’язків ЄС сказав газеті, що міжнародне співтовариство хотіло таким чином показати, що воно думає про “всі ці злочини, звірства та незаконні дії Росії”. Це означає переконати міжнародне співтовариство у бойкоті зустрічі із Сергієм Лавровим чи іншими членами російської делегації. Ми закликатимемо покинути залу, коли виступає Росія, додав представник.

Як відомо, Путін не поїде до Індонезії. Російську делегацію очолить міністр закордонних справ Сергій Лавров. Країни закликають Росію припинити війну, наголосивши, що переговори мають вестись на умовах, прийнятних для України.

“Війна в Україні займе центральне місце на зустрічі на Балі. Є можливість відправити послання світу. Там буде створено коаліцію, а Росію буде ізольовано”, – говорить джерело з адміністрації президента Франції.

“Наразі не час для війни, але ми зрозуміли, що без України нічого робити не можна. Україна має сама вирішити, коли вона хоче вести переговори”, – каже французький чиновник. Є побоювання, що Китай і Росія підуть на розробку спільної заяви на зустрічі G20 із закликом до деескалації.

У той же час Італія, Німеччина, Іспанія та Франція, швидше за все, підтримуватимуть ізоляцію Росії, а Китай – ні. Індія та Саудівська Аравія не приєдналися до санкцій Заходу проти Москви, а Туреччина взяла на себе роль посередника між Москвою та Києвом, повідомляє Sega.

Свіжі новини

Схожі новини