HomeСвітІлона Маска хочуть позбавити американського громадянства

Ілона Маска хочуть позбавити американського громадянства

Найбагатша людина у світі, засновник SpaceX, Tesla та власник Twitter Ілон Маск підробив свій диплом, щоб залишитися у США. Так стверджують слідчі із організації Capitol Hunters. Тому вони хочуть, щоб його позбавили американського громадянства.

Він не має ступеня бакалавра в галузі фізики або будь-якої іншої спеціальності. Він покинув школу у 1995 році та в’їхав до США як нелегальний іммігрант, пише The Telegraph.

Маск народився і виріс у Преторії, адміністративній столиці Південної Африки. У 17 років він поїхав до Канади, де вступив до університету, а в 19 років опинився в США, у Пенсільванському університеті.

Capitol Hunters фокусується саме на період життя мільярдера від від’їзду з Преторії до його прибуття до Пенсільванії. Багато інтерв’ю Маск розповідав про свою молодість, але, за словами слідчих організації, він постійно змінює свої історії та дати.

Якщо факти, подані Capitol Hunters, відповідають дійсності, то Маска можуть не лише позбавити громадянства, а й депортувати, оскільки підробка документів для зміни імміграційного статусу у США є тяжким злочином.

Свіжі новини

Схожі новини