HomeСвітНе домовилися: Угорщина вважає запропоноване ЄС нафтове ембарго проти Росії, як і...

Не домовилися: Угорщина вважає запропоноване ЄС нафтове ембарго проти Росії, як і раніше, неприйнятним

Пропозиція Європейського Союзу запровадити нафтові санкції проти Росії зруйнує угорську економіку та не пропонує жодного вирішення величезних проблем, які воно створить для країни. Про це міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто сказав у відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook і цитованому агентством Reuters.

Після проведених досі переговорів Європейська комісія не прийшла до рішення, тому єдиним способом узгодження нафтового ембарго було б, якби воно поширювалося лише на постачання нафти морем, а все постачання російської нафти трубопроводами було б повністю звільнено від санкцій, додав Сійярто.

У спробі зняти занепокоєння Угорщини та переконати прем’єр-міністра Віктора Орбана приєднатися до запропонованих блоком санкцій проти російської нафти, ЄС розглядає можливість запропонувати Будапешту фінансову компенсацію. Про це вчора ввечері заявили три високопоставлені брюссельські чиновники, яких цитує Politico.

Вони сказали, що фінансування може бути направлене до Угорщини в рамках нової енергетичної стратегії ЄС, яка буде представлена ​​наступного тижня, щоб покласти край залежності Угорщини від російського викопного палива.

Свіжі новини

Схожі новини