HomeСвітPais: Брюссель фінансуватиме нафтопроводи в Угорщині, щоб домогтися підтримки Орбаном російського нафтового...

Pais: Брюссель фінансуватиме нафтопроводи в Угорщині, щоб домогтися підтримки Орбаном російського нафтового ембарго

Європейська комісія сподівається подолати вето Угорщини на нафтове ембарго проти Росії та схвалити шостий пакет санкцій у зв’язку із вторгненням в Україну, повідомляє газета “Pais”. Згідно з європейськими джерелами, комісія веде переговори з урядом Віктора Орбана щодо інвестиційної програми ЄС, яка допоможе знизити залежність Будапешта від російської нафти.

Угорщина продовжує блокувати шостий пакет санкцій проти Москви, включаючи нафтове ембарго через свою сильну залежність від імпорту російської нафти, зазначає газета.

План Комісії передбачає перехідний період для припинення постачання російської нафти до деяких країн ЄС, протягом якого буде створено нову інфраструктуру. Джерела газети висловлюють надію, що можлива угода між Брюсселем та Будапештом дозволить затвердити санкції цього чи наступного тижня.

У рамках плану адаптації інфраструктури ЄС у деяких випадках планується будівництво нових нафтопроводів із заходу та півдня, а в інших – розширення чи збільшення потужності існуючих об’єктів. Переговори з владою Угорщини включають інвестиції ЄС на фінансування мережі нафтопроводів та конкретні терміни реалізації.

Свіжі новини

Схожі новини