HomeСвітПалата представників Конгресу США схвалила законопроект, який передбачає рекордні військові витрати

Палата представників Конгресу США схвалила законопроект, який передбачає рекордні військові витрати

Палата представників Конгресу США вчора підтримала законопроект, згідно з яким оборонний бюджет наступного року досягне рекордних $858 млрд – на $45 млрд більше, ніж пропонував президент Джо Байден, повідомляє БТА.

Палата представників ухвалила компромісний варіант Закону про повноваження в галузі національної оборони, який є обов’язковим для щорічного голосування та визначає політику Пентагону, 350 голосами проти 80, що значно перевищує більшість у дві третини голосів, необхідну для ухвалення законопроекту та передачі його на голосування до Сенату.

Закон про повноваження в галузі національної оборони на 2023 фінансовий рік передбачає військові витрати у розмірі 858 мільярдів доларів США та включає підвищення заробітної плати військовослужбовцям на 4,6%, фінансування закупівель зброї, кораблів та літаків, а також підтримку Тайваню, якому загрожує агресія Китаю та України, яка бореться з російським вторгненням.

Також до законопроекту включено положення, на якому наполягали багато республіканців, яке вимагає від міністра оборони США скасувати обов’язкову вакцинацію COVID-19 для військовослужбовців.

Свіжі новини

Схожі новини