HomeСвітПотужний вибух сколихнув мечеть у Кабулі, багато жертв

Потужний вибух сколихнув мечеть у Кабулі, багато жертв

Сильний вибух прогримів у мечеті в Кабулі під час вечірньої молитви в середу, повідомили очевидці та поліція, є побоювання, що багато хто загинув або отримав поранення, передає БНР.

Поліція повідомила про численних постраждалих, але не назвала їхню кількість. Співробітник розвідки Талібану повідомив агентству Reuters, що до 35 осіб може бути поранено або вбито, і їх кількість може ще зрости.

“Аль-Джазіра” цитує неназваного високопосадовця, який назвав кількість загиблих 20.

Лікарня швидкої допомоги Кабула повідомила у Твіттері, що прийняла 27 пацієнтів, які постраждали від вибуху, включаючи семирічну дитину.

Очевидці повідомили інформаційному агентству Reuters, що потужний вибух пролунав в одному з північних районів Кабула, а вікна прилеглих будівель були розбиті. На місце події прибули автомобілі швидкої допомоги.

“У мечеті пролунав вибух… внаслідок вибуху є жертви, але їх кількість поки не уточнюється”, – сказав представник поліції Кабула Халід Задран.

Співробітник розвідки Талібану, який попросив про анонімність, сказав, що вибух пролунав у мечеті у кабульського району Хайр Ханна.

Серед убитих був імам мечеті, і кількість жертв ще може зрости, додало джерело. На місці вибуху працюють групи розвідки, розслідування продовжується.

Інші представники уряду Талібану не відповіли на численні прохання підтвердити кількість жертв.

Свіжі новини

Схожі новини