HomeСвітПутін змінив командувача Чорноморського флоту після удару по Криму

Путін змінив командувача Чорноморського флоту після удару по Криму

Російська влада не прокоментувала знищення російської авіабази в Криму, але швидко знайшли винуватця пошкодження авіабази, де знаходилося головне ударне угруповання Чорноморського флоту РФ — 43-й Десантно-штурмовий авіаполк морської піхоти, повідомляє місцеве видання ForPost.

Видання «Факти» опублікувало коментар українського журналіста Юрія Бутусова, який пізніше написав у Facebook про звільнення командувача Чорноморського флоту РФ Ігоря Осипова. На його місце було призначено віце-адмірала Віктора Соколова.

«За даними російських джерел, командувача Чорноморського флоту Російської Федерації адмірала Ігоря Осипова відправлено у відставку», — написав Юрій Бутусов, слова якого цитує «Фокус».

«Це найкраща демонстрація катастрофічних наслідків для Росії вибухів на авіабазі біля селища Новофедорівка в окупованому Криму. На авіабазі базується головне ударне угруповання Чорноморського флоту Російської Федерації — 43 десантно-штурмова дивізія морської піхоти авіаційного полку. На 9 серпня внаслідок одночасних вибухів двох складів боєприпасів, за космічними фото знищено 8 бойових літаків РФ, за мінімальними оцінками, за даними Генштабу ЗСУ – 9 літаків.

43-й полк був фактично розгромлений. Було знищено приблизно половину боєздатних літаків і більшість боєприпасів, які також дуже дорогі, завдали великої шкоди інфраструктурі авіабази.

Проте Міноборони РФ взагалі жодних втрат не визнає, а російська влада просто не коментує дані космічних фото і вдає, що нічого не сталося, хоча весь світ говорить про успішну та ефективну атаку України на російську авіабазу.

Судячи з характеру вибухів, авіабаза, найімовірніше, була підірвана внаслідок вдалої диверсії українців. Інших попадань не було, майже одночасно вибухнули два дальні склади.

За повідомленнями російських ЗМІ, новим командувачем Чорноморського флоту призначено віце-адмірала Віктора Соколова, – написав Бутусов.

Свіжі новини

Схожі новини