HomeСвітРосія «канібалізуватиме» цивільні літаки

Росія «канібалізуватиме» цивільні літаки

Газета «Известия» повідомила, що нестача запасних частин, викликана широкими санкціями, змушує Москву шукати способи утилізувати свій парк літаків, щоб підтримувати їх у робочому стані.

Національна газета повідомила, що міністерство транспорту Росії розглядає правила, що регулюють порядок використання перевізниками деталей наявних літаків для заміни зношеного чи пошкодженого обладнання.

Санкції, введені Сполученими Штатами та Європою проти Росії після вторгнення в Україну, відрізали головне джерело запчастин та технічної допомоги для російського авіаційного сектора.

Поштовх починає окупатися: флагманський російський авіаперевізник “Аерофлот” почав розбирати кілька літаків, щоб переробляти їх частини та використовувати їх в інших літаках.

Нині національні правила не визначають, як авіакомпанії повинні використовувати деталі для ремонту свого парку. За даними російської газети, галузь звернулася до уряду із проханням про правила кодифікації цієї практики.

Новий регламент може набути чинності на початку наступного року. У ньому буде вказано термін придатності запасних частин та необхідні випробування, які необхідно провести для забезпечення безпеки запасних частин.

Згідно з дослідженням російського уряду, понад 90% усіх пасажирів у Росії літають на літаках, які використовують іноземні технології, і що національний флот скоротиться до 2025 року в міру виведення іноземних літаків з експлуатації.

Свіжі новини

Схожі новини