HomeСвітРосійський політолог: Путін передасть владу своїй доньці Катерині Тихоновій

Російський політолог: Путін передасть владу своїй доньці Катерині Тихоновій

Володимир Путін може підготувати свою дочку Катерину Тихонову як наступницю на посаді президента. Про це стверджує російський політолог Аббас Галямов. Свій висновок він робить на підставі низки дій російського президента в останні місяці.

Політолог стверджує, що влада чомусь почала піарити Тихонову, яка поки не така активна на публіці.

Однак її призначили на посаду, яка передбачає, що має перспективи просування в російській ієрархії.

Влітку дочка російського лідера стала співголовою Російського союзу промисловців з питань імпорту (його ще називають «союзом олігархів»). Галямов прокоментував, що цей пост має ключове значення, оскільки імпорт є надзвичайно важливим для російської економіки в умовах західних санкцій через війну в Україні.

«Тихонову зможуть показати по телебаченню та навіяти росіянам, що вона нібито рятує економіку. Робиться це явно не просто так», – каже Галямов. Кремль неодноразово наголошував на важливості того, щоб російські підприємства замінювали іноземні товари та послуги вітчизняними аналогами після того, як США та Європа ввели санкції проти Москви.

Друга причина, на яку експерт вказує як основу для приходу Катерини Тихонової на зміну Путіну, — переконаність російського президента в тому, що він є найбільшим політиком сучасності. У господаря Кремля теж є приклади такого гіпсу після того, як пан Урбангул Бердимухамедов передав владу своєму синові в Туркменії, те саме сталося і в Азербайджані.

Однак політолог вважає, що росіяни не сприймуть ідеї Путіна замінити його дочкою. Галямов зазначив, що президент дуже потайлива людина і не все, що лежить на поверхні, може бути правдою, оскільки він може свідомо впроваджувати та сіяти в народі різні думки, щоб дезорієнтувати їх на щось несподіване.

Катерина, яка народилася в 1986 році в Дрездені, де її батько тоді працював офіцером розвідки КДБ, — молодша дочка Путіна від його шлюбу з його колишньою дружиною Людмилою. Вона бере прізвище бабусі по материнській лінії.

Тихонова є експертом у галузі технологій та керувала проектом «Іннопрактика» з будівництва науково-дослідного центру в МДУ. Декілька років тому вона привернула увагу російських ЗМІ як танцівниця-акробатик. Вважається, що вона була одружена з банкіром Миколою Шамаловим, але у 2018 році вони розлучилися.

Нещодавно їй приписували стосунки із 52-річним артистом балету Ігорем Зеленським, який не має жодного стосунку до українського президента.

Катерина Тихонова перебуває у списку осіб, проти яких із квітня запроваджено європейські, американські та британські фінансові санкції.

Свіжі новини

Схожі новини