HomeВійнаСі Цзіньпін розкритикував Володимира Путіна

Сі Цзіньпін розкритикував Володимира Путіна

Голова КНР Сі Цзіньпін виступив із промовою у рамках зустрічі державних діячів Групи 20 найбільших економік світу (G-20) на Балі, про це повідомляє ізраїльське ЗМІ Newsru.

«Ми категорично заявляємо. Наша країна проти використання енергетичних та продовольчих ресурсів як інструменти ведення політики та війни», — заявив Сі Цзіньпін.

ЗМІ розцінили слова лідера азіатської країни як критику президента Росії Володимира Путіна. “Москва ввела блокаду на експорт українського зерна до третіх країн, а російські сили руйнують енергетичну інфраструктуру країни-жертви агресії”, – додало видання.

«Росія та Китай – близькі союзники. Дві країни мають спільні позиції щодо невизнання незалежності Косова, підтримки президента Сирії Башара Асада та ін. Представник Пекіна в Раді безпеки ООН голосував або «проти», або «утримався», коли вносяться пропозиції, спрямовані проти Москви. Таким чином, Китай накладає на них вето», – пояснив newsru.

“Прийняття рішення в Раді безпеки вимагає одностайності п’яти країн, які є постійними членами Ради. Крім Китаю та Росії в ньому представлені Велика Британія, США та Франція”, – нагадали ЗМІ.

Свіжі новини

Схожі новини