HomeСвітСША розпочинають торгові переговори з Тайванем

США розпочинають торгові переговори з Тайванем

Американський уряд оголосив, що розпочне переговори з Тайванем про укладання торгової угоди, повідомляє Associated Press.

Інформація була оприлюднена торговим представником США після того, як Пекін провів військові навчання, що включали запуск ракет по водах навколо Тайваню у спробі залякати острів після візиту спікера палати представників Ненсі Пелосі.

У заяві агентства США не згадується напруженість у відносинах з Китаєм, але йдеться, що переговори спрямовані на зміцнення співпраці між Вашингтоном і Тайбеєм у сфері торгівлі та регулювання, що призведе до більш тісної взаємодії на офіційному рівні.

США не мають офіційних відносин із островом, але підтримують контакти через Американський інститут на Тайвані. Федеральний закон вимагає від Вашингтона забезпечити, щоб острова мав достатньо коштів для самооборони.

Тайвань і Китай розділилися в 1949 році, і острів ніколи не був частиною Китайської Народної Республіки, але правляча Комуністична партія пообіцяла приєднати його до материка навіть силою, якщо це необхідно.

Переговори між Вашингтоном та Тайбеєм також торкнуться таких тем, як сільське господарство, праця, довкілля, цифрові технології, статус державних підприємств та «неринкова політика», йдеться у заяві торгового представника США.

Свіжі новини

Схожі новини