ГоловнаСвітСША: Сенатор заблокував ухвалення 40 мільярдів доларів допомоги Україні

США: Сенатор заблокував ухвалення 40 мільярдів доларів допомоги Україні

Дата:

Новини по темі

Інфляція в Іспанії досягла 37-річного максимуму

Інфляція в Іспанії досягла 10,2 відсотка у червні, найвищого...

Baykar безоплатно передав Україні 3 БПЛА Байрактар TB2

Baykar безоплатно передав Україні 3 БПЛА Байрактар ​​TБ2, які...

Туреччина, Швеція та Фінляндія підписали меморандум щодо НАТО

Туреччина, Швеція та Фінляндія підписали тристоронній меморандум щодо заявок...

Сенатор-республіканець від штату Кентуккі Ренд Пол заблокував різке скорочення Конгресом США пакету допомоги Україні на 40 мільярдів доларів.

У ході дебатів сенатор пояснив, що США не можуть дозволити собі таку велику допомогу. Посилання швидше за все буде прийнято, але із затримкою. Лідери демократів та республіканців у Сенаті хотіли, щоб ухвалений раніше Палатою представників пакет допомоги Україні був прийнятий у рамках прискореного законодавчого процесу.

«Аморальна війна Путіна»

«Ми маємо моральне зобов’язання підтримувати Україну в аморальній війні Путіна», — заявив сенатор-демократ Чак Шумер. – Україна не просить нас брати участь у війні. Україна просить у нас кошти, щоб захистити себе від цього шаленого вторгнення, вторить республіканець Мітч Макконнелл.

Сенатор Ренд Пол виступив проти прискореного вживання законодавчих заходів, закликавши до посилення контролю за витратами. Проте під час дебатів він не приховував своєї незгоди із пакетом допомоги Україні. – Я присягнув на вірність конституції США, а не будь-якій іншій нації, – сказав він.

Нормальний законодавчий шлях

Через заперечення сенатора від Кентуккі пакет допомоги для України має пройти нормальний законодавчий шлях, а отже, не буде затверджений до наступного тижня чи пізніше. Пакет користується підтримкою переважної більшості сенаторів від обох партій.

Раніше Білий дім заявляв про підтримку розширення НАТО. Якщо Фінляндія та Швеція подадуть заявки на вступ до Північноатлантичного альянсу, їх підтримають США. Джен Псакі, речник президента США, вважає, що готовність обох країн приєднатися до пакту є результатом російського вторгнення в Україну.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини