HomeСвітТайвань: Україна – зразок для наслідування

Тайвань: Україна – зразок для наслідування

Україна є прикладом для наслідування, заявив вчора міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву, оголосивши, що Тайвань надасть Києву 56 мільйонів доларів на відновлення української інфраструктури, зруйнованої російськими військами, повідомляє Agence France-Presse. Ву сказав про це на зустрічі в Тайбеї з українськими та литовськими законодавцями.

Відколи російські війська вторглися в Україну, зросли побоювання, що Китай також може ухвалити силове рішення щодо Тайваню. З цієї причини Україна користується великою популярністю на Тайвані та підтримкою тайванської влади.

“І Україна, і ми боремося за свободу та демократію. Ми впевнені, що Україна переможе. Слава Україні! Ми та Україна переможемо”, – додав тайванський міністр.

Китай, найімовірніше, розпочне дипломатичні атаки на Тайвань після національного з’їзду Комуністичної партії Китаю, додав Ву, повідомляє Reuters.

У суботу завершився з’їзд партії, на якому голову КНР Сі Цзіньпін переобрали на черговий термін на чолі Китайської Народної Республіки.

Не менше 22 літаків ВПС Китаю та три китайські військові кораблі наблизилися сьогодні до Тайваню, повідомляє ТАСС з посиланням на заяву Міністерства оборони Тайваню.

У відповідь тайванські сили направили повітряний патруль і готові зенітно-ракетні комплекси для реагування і контролю, йдеться в заяві тайванського міністерства, повідомляє БТА.

Свіжі новини

Схожі новини