HomeСвітThe Jerusalem Post: Зеленський - найвпливовіший єврей у світі

The Jerusalem Post: Зеленський – найвпливовіший єврей у світі

Ізраїльська газета The Jerusalem Post опублікувала свій щорічний список «найвпливовіших євреїв світу», публікація якого приурочена до Рош ха-Шана, який відзначається цими днями єврейському Новому році. На перше місце автори поставили президента України Володимира Зеленського.

За даними видання, цього року український президент завоював рідкісний для політика статус світової ікони. На тлі ситуації навколо України Зеленський є «одним із найвпливовіших людей у ​​світі сьогодні, а не просто найвпливовішим євреєм у світі», стверджує The Jerusalem Post.

На друге місце автори списку поставили прем’єр-міністра Ізраїлю Яїра Лапіда, а на третє – прем’єр-міністра Франції Елізабет Борн, батьки яких пережили Голокост, зазначає видання.

За версією The Jerusalem Post, до десятки найвпливовіших євреїв планети також входять посол США в Ізраїлі Том Нейдес (4-е місце), колишній прем’єр-міністр Ізраїлю, нинішній лідер опозиції Біньямін Нетаньяху (5-е місце), держсекретар США Ентоні Блінкен ( 8 місце).

Загалом у списку 50 імен. Серед них політики, громадські діячі, науковці, підприємці, діячі культури єврейського походження, які мешкають як в Ізраїлі, так і за кордоном. Публікацію списку The Jerusalem Post приурочено до нового 5783 року за єврейським календарем, який цього року відзначається ввечері 25 вересня.

Свіжі новини

Схожі новини