HomeСвітУ Москві за загадкових обставин помер високопоставлений російський топ-менеджер

У Москві за загадкових обставин помер високопоставлений російський топ-менеджер

Колишній топ-менеджер, ім’я якого пов’язують з великими російськими компаніями, такими як “Роскосмос”, “Сухой”, “Лукойл”, “Менатеп” і “Русдрагмет”, загинув під час пожежі у своїй квартирі в Москві, повідомила прокуратура Москви.

Згідно з інформацією, пожежа сталася на 17-му поверсі елітного житлового комплексу на Ленінському проспекті, одному з головних бульварів російської столиці. Там знаходився будинок 49-річного Дмитра Павочки, якого пожежники виявили без ознак життя. За попередніми даними слідства, колишній топ-менеджер заснув з сигаретою, що й призвело до пожежі.

У Москві за загадкових обставин помер високопоставлений російський топ-менеджер

Нещодавно Павочка очолив відділ міжнародного наукового та освітнього співробітництва Вищої школи промислової політики та підприємництва. Усі обставини пожежі встановлюються.

У Москві за загадкових обставин помер високопоставлений російський топ-менеджер

У 2022 році щонайменше 8 російських бізнесменів покінчили життя самогубством або загинули в незрозумілих нещасних випадках. На початку цього року російський головний інженер MB Aldnah, який мав відплисти до Мумбаї з Бангладеш, був знайдений мертвим за загадкових обставин в індійському штаті Одіша. Його смерть настала через кілька днів після того, як відомий російський законодавець і бізнес-магнат Павло Антов помер після падіння з тераси на даху свого готелю в Раягаді, і через два дні після того, як один із його супутників, Володимир Біданов, помер від серцевого нападу.

Свіжі новини

Схожі новини