HomeСвітУ "Нью-Йорк Таймс" страйкують сотні журналістів

У “Нью-Йорк Таймс” страйкують сотні журналістів

“Нью-Йорк Таймс” готується до 24-годинного страйку, в якому візьмуть участь сотні журналістів та інших співробітників. Це буде перший подібний страйк у газеті за понад 40 років, повідомляє Associated Press.

Співробітники відділу новин та інші члени Гільдії журналістів Нью-Йорка кажуть, що їм набридли переговори, які затяглися після закінчення терміну дії їхнього останнього контракту у березні 2021 року.

Минулого тижня профспілка оголосила, що понад 1100 працівників вийдуть сьогодні на 24-годинний страйк, якщо обидві сторони не досягнуть угоди.

“Дуже ймовірно, що ми проведемо страйк у четвер. Між нами, як і раніше, велика прірва з економічних та інших питань”, – сказала Стейсі Коулі, фінансовий репортер і представник профспілки.

Незрозуміло, як це вплине на висвітлення новин. Співробітники планують зібратися сьогодні вдень біля будівлі газети поряд із Таймс-сквер.

Прес-секретар газети повідомила Associated Press, що компанія продовжить випускати матеріали завдяки міжнародним репортерам та іншим журналістам, які не є членами профспілки.

“Ми розчаровані тим, що Гільдія журналістів загрожує страйком, але ми готові гарантувати, що The Times продовжить безперебійно обслуговувати наших читачів”, – йдеться у її заяві.

Свіжі новини

Схожі новини