HomeСвітУгорщина хоче, щоб ЄС перестав думати про нові санкції проти Росії

Угорщина хоче, щоб ЄС перестав думати про нові санкції проти Росії

Євросоюз не повинен розглядати нові санкції проти Росії, оскільки це лише поглибить кризу енергопостачання та зашкодить Європі. На цьому наполягав міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто, якого цитує Reuters.

ЄС має припинити розмови про восьмий пакет санкцій, він має припинити визначати заходи, які тільки ще більше поглиблять кризу енергопостачання, наполягав він.

Міністр попередив, що “наближається зима, і проблеми з поставками стануть серйознішими”.

Щоб подолати ці труднощі, важливо відмовитися від згадки про заходи, які ще більше посилять кризу, сказав Сіярто.

Угорщина – одна з найпроросійськіших країн ЄС, що сильно залежить від російського газу та нафти. Росія також будує ядерний реактор для Угорщини. Будапешт утримує один із пакетів санкцій проти Москви, що включає заборону на імпорт російської нафти, доки не домовиться про виключення для себе.

З початку вторгнення Росії в Україну 24 лютого 27 членів Європейського союзу узгодили сім пакетів санкцій, які включають заморожування активів та візові заборони для російських олігархів та чиновників, експортний контроль, заморожування активів центрального банку, виключення російських банків із системи SWIFT та заборону на імпорт російського вугілля та нафти, повідомляє news.bg.

Свіжі новини

Схожі новини