HomeКиїв«Я не розумію цього»: Кличко про заборону українських прапорів у Берліні

«Я не розумію цього»: Кличко про заборону українських прапорів у Берліні

Віталій та Володимир Кличко заявили телекомпанії BILD, що важко зрозуміти, чому українські прапори заборонені. – Коли в Україні щодня вбивають людей через те, що Володимир Путін веде кровопролитну війну, у Берліні поліцейські відбирають у мирних людей українські прапори, – пише газета “Більд”.

Мер Києва Віталій Кличко заявив: «Сьогодні український прапор – це символ боротьби за мир та проти війни. (…) Сьогодні майже у кожній країні, у кожному місті стільки українських прапорів. “Вони – знак єдності, знак підтримки України. Тому так, важко зрозуміти, чому заборонено українські прапори”.

Його брат Володимир заявив: “Я не розумію цього”.

Путінська пропаганда

Брати Клички розповіли і про путінське пропагандистське шоу з нагоди перемоги над Німеччиною у Другій світовій війні. Президент Росії не очікував, що “весь світ стане на бік України”, заявив Віталій Кличко. “Сьогодні він намагався зробити хорошу міну після поганої гри”, – додав він.

За словами мера Києва, «його мова була не такою агресивною, як очікувалося. (…) Ми очікували, що він оголосить війну. У своїй промові він сказав нам, що винні усі, окрім російського уряду».

За словами Володимира Кличка, “день правди теж незабаром настане. Вбивствам, зґвалтуванням, геноциду українського народу – всьому прийде кінець”.

Свіжі новини

Схожі новини