HomeСвітЗаарештовано колишнього агента ФБР, який допомагав російському олігарху

Заарештовано колишнього агента ФБР, який допомагав російському олігарху

Колишнього високопоставленого співробітника ФБР звинуватили у пособництві російському олігарху в порушенні санкцій США, повідомляє Associated Press.

Чарльз МакГонігал, колишній спеціальний агент, який очолював контррозвідувальний підрозділ ФБР у Нью-Йорку, звинувачується у співпраці з колишнім радянським дипломатом для захисту інтересів російського енергетичного магната Олега Дерипаскі. Окремо МакГоніглу пред’явлено звинувачення у федеральному суді у Вашингтоні, округ Колумбія, у прихованні платежів у розмірі 225 000 доларів, отриманих від зовнішнього джерела, з яким він мандрував Європою.

Макгонігал був зобов’язаний повідомляти ФБР про контакти з іноземними офіційними особами, але прокурори кажуть, що він приховував це від свого роботодавця, оскільки займався бізнесом та їздив за кордон, що створювало конфлікт інтересів із його обов’язками правоохоронних органів.

МакГонігал, який до виходу на пенсію у 2018 році керував розслідуваннями щодо російських олігархів, у тому числі Дерипаски, як повідомляється, працював над скасуванням санкцій, накладених на Дерипаску у 2019 році, і взяв у нього гроші у 2021 році, щоб провести розслідування щодо конкуруючого олігарха, повідомляє БТА.

Свіжі новини

Схожі новини