ГоловнаСвітЗеленський: Макрон даремно намагається вести діалог із Путіним

Зеленський: Макрон даремно намагається вести діалог із Путіним

Дата:

Новини по темі

Інфляція в Іспанії досягла 37-річного максимуму

Інфляція в Іспанії досягла 10,2 відсотка у червні, найвищого...

Baykar безоплатно передав Україні 3 БПЛА Байрактар TB2

Baykar безоплатно передав Україні 3 БПЛА Байрактар ​​TБ2, які...

Туреччина, Швеція та Фінляндія підписали меморандум щодо НАТО

Туреччина, Швеція та Фінляндія підписали тристоронній меморандум щодо заявок...

Президент Франції Еммануель Макрон марно намагається налагодити діалог зі своїм російським колегою Володимиром Путіним. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, передає Agence France-Presse з посиланням на БТА.

Він додав, що не правильно, що президент Франції, за його словами, був готовий йти на дипломатичні поступки Росії.

“Ми не повинні шукати порятунку для Росії, і Макрон робить це даремно”, – сказав Зеленський італійському державному мовнику РІА Уно.

“Я знаю, що він хотів досягти результатів у посередництві між Росією та Україною, але їх не було”, – додав він.

“Поки Росія сама не вимагатиме і не зрозуміє, що необхідно припинити війну, вона не шукатиме жодного виходу”, – додав він.

У понеділок Макрон заявив, що для припинення війни, яку веде в Україні російська армія, необхідно встановити мир, не принижуючи Росію.

Але, на думку Зеленського, Макрону зараз не треба йти на дипломатичні поступки Росії. Він додав, що такий підхід до порятунку репутації Путіна на той час, коли росіяни все ще намагаються взяти під контроль південь і схід України, не дуже правильний.

Президент України також заявив, що час сидіти за столом переговорів із Росією минув. “Це більше неможливо”, – додав він.

“Президент Франції ніколи нічого не обговорював з Володимиром Путіним без згоди президента Зеленського. Він завжди казав, що українці самі вирішують умови своїх переговорів із росіянами”, – заявили сьогодні в Єлисейському палаці.

Після кількох сесій переговорів між Києвом та Москвою у березні дискусії з тих пір були припинені, а позиції двох сторін залишаються занадто різними.

Виступаючи перед італійським телебаченням РІА, Зеленський ще раз повторив своє бажання зустрітися з Володимиром Путіним, але тільки з ним без будь-якого посередника. “І з діалоговим підходом, а не шляхом висування ультиматумів”, – наголосив він.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини