HomeСвітЗеленський наполіг на тому, щоб Макрон не допустив російських спортсменів до участі...

Зеленський наполіг на тому, щоб Макрон не допустив російських спортсменів до участі в Олімпійських іграх у Парижі

Президент України Володимир Зеленський знову сказав, що він проти участі російських спортсменів на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року, повідомляє BTA.

«Ми обговорили дипломатичні кроки, щоби покласти край війні. Я наголосив, що спортсмени з Російської Федерації не повинні брати участь в Олімпійських іграх у Парижі у 2024 році», – написав він у Твіттері після проведення телефону з президентом Франції Еммануелем Макроном.

У грудні Зеленський попросив президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха залишити заборону на участь російських спортсменів у міжнародних змаганнях.

Олімпійський саміт 9 грудня дозволив спортсменам із Росії та Білорусі повернутися на міжнародні змагання, незважаючи на російське вторгнення в Україну. Потім Олімпійська рада Азії (GMS) попросила обговорити можливий дозвіл спортсменів з обох сторін, щоб брати участь у змаганнях під його егідою за умови, що вони змагаються під нейтральним прапором і не виконуючи своїх національних гімнів. Учасники зустрічі погодились вивчити цю пропозицію.

Свіжі новини

Схожі новини