HomeУкраїна"Нафтогаз" збільшує видобуток газу

“Нафтогаз” збільшує видобуток газу

Найбільша національна нафтогазова компанія України “Нафтогаз” збільшила видобуток газу в Західній Україні за допомогою нових технологій і обладнання, повідомив у понеділок її виконавчий директор Юрій Вітренко. Він додав, що компанія використовує “всі доступні можливості” для покращення видобутку газу навіть в умовах нинішнього воєнного стану.

«Зараз Україна бореться, наша компанія теж бореться. Ми боремося за кожен кубометр газу. Ми знаємо газову ситуацію в Європі і усвідомлюємо важливість нашої роботи. Ми робимо все можливе, щоб збільшити внутрішній видобуток природного газу», – зазначив директор газовидобувного департаменту підрозділу «Нафтогазу» – Львівгазвидобування Олександр Сендеха, і цей підрозділ газового гіганта вніс на 2% більше природного газу порівняно з даними минулого року.

Виконавчий директор енергетичного гіганта повідомив, що нинішні газові сховища в країні повністю заповнені напередодні опалювального сезону, а альтернативні обсяги залучено у приватних виробників і наразі закуплено понад 200 млн кубометрів газу.

Свіжі новини

Схожі новини