HomeУкраїнаСиноптики прогнозують відносно м'яку зиму в Україні

Синоптики прогнозують відносно м’яку зиму в Україні

Синоптики в Україні прогнозують м’якшу зиму, ніж зазвичай, намагаючись дати деяку надію українцям, які можуть залишитись без електрики після атак російських військ на енергетичні об’єкти.

Цього тижня президент України Володимир Зеленський заявив, що майже третину електростанцій України було зруйновано внаслідок авіаударів з 10 жовтня і що існує ризик відключення електроенергії на час проведення ремонтних робіт.

Зима в Україні може бути довгою і суворою, але державне метеорологічне агентство України очікує, що температура цієї зими може бути трохи вищою за середню. “Очікується, що середня температура в зимовий період буде на 1-2 градуси (за Цельсієм) вищою за норму. Імовірність тривалих періодів дуже холодної погоди з мінімальною температурою мінус 25-30 градусів за Цельсієм в Україні дуже низька”, – йдеться в повідомленні агентства в Facebook.

“Найімовірніше короткочасне значне похолодання тривалістю від одного до п’яти днів, з мінімальними нічними температурами мінус 15-20 градусів”.

Головний виконавчий директор української енергетичної компанії “Нафтогаз” заявив, що Україна має значний обсяг газу у сховищах, але їй буде потрібний додатковий імпорт через проблеми в енергетичному секторі.

Свіжі новини

Схожі новини