HomeВійнаАтаки на російські авіабази матимуть психологічний вплив, вважають представники Заходу

Атаки на російські авіабази матимуть психологічний вплив, вважають представники Заходу

Атаки на російські авіабази та аеродроми, розташований на російській території, є потужним психологічним ударом, і Москві доведеться ретельніше продумати, як охороняти свої бомбардувальники, заявив високопоставлений західний чиновник, якого цитує Reuters.

За останні два дні безпілотники завдали ударів по авіабазі в Енгельсі, розташованій поблизу міста Саратова на відстані не менше 600 кілометрів від найближчої української території, а також з іншої бази та аеродрому.

Україна не взяла на себе відповідальність за атаки.

Високопоставлені західні чиновники, які говорили на умовах анонімності, повідомили Reuters, що відколи 24 лютого Москва почала своє вторгнення, жодній атаці не вдавалося проникнути так далеко на російську територію.

“Якщо це українці, то можна побачити, що вони можуть діяти в Росії, коли захочуть і це сильно турбує росіян”, – сказав один західний чиновник, додавши, що, на його думку, це був психологічний удар.

Джерела Reuters переконані, що Росія розмістила свої стратегічні бомбардувальники на авіабазі в Енгельсі і тепер подумує про їхнє переміщення, зазначає БТА.

“Це, безумовно, робить росіян менш упевненими в тому, що існує безпечне місце”, – сказав один із західних чиновників.

Свіжі новини

Схожі новини