HomeВійнаБританська розвідка: у Росії проблеми з частковою мобілізацією

Британська розвідка: у Росії проблеми з частковою мобілізацією

Великобританія сумнівається у здатності Росії виконати наказ про часткову мобілізацію 300 тисяч резервістів для війни проти України, повідомляє агентство DPA.

Росія швидше за все зіткнеться з логістичними та адміністративними проблемами при залученні 300 000 військовослужбовців. Швидше за все, вона спробує створити нові формування, причому багато хто з цих солдатів навряд чи буде боєздатним протягом кількох місяців”, – заявило сьогодні Міністерство оборони в Лондоні у своєму брифінгу про хід війни.

Британські військові кажуть, що часткова мобілізація є ознакою слабкості.

Цей крок фактично є визнанням, що Росія вичерпала запаси добровольців, які бажають воювати в Україні. Навіть така обмежена мобілізація, найімовірніше, буде глибоко непопулярною серед частини російського населення. Путін йде на значний політичний ризик, сподіваючись отримати таку необхідну військову міць, йдеться в короткому огляді.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує зведення розвідки про хід війни з моменту її початку у лютому. Для Лондона це спосіб протистояти версії подій, що розповсюджується Москвою. Росія звинувачує Велику Британію у цілеспрямованій кампанії з дезінформації, нагадує BTA.

Свіжі новини

Схожі новини