HomeВійнаЧавушоглу: Туреччина підтримує мирний план, запропонований Зеленським

Чавушоглу: Туреччина підтримує мирний план, запропонований Зеленським

Туреччина підтримує мирний план, запропонований президентом України Володимиром Зеленським, заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу під час візиту до Південно-Африканської Республіки, повідомляє турецьке приватне телебачення CNN-Turk, яке цитує БТА.

Чавушоглу зазначив, що Туреччина докладає інтенсивних зусиль для забезпечення миру з початку війни.

«Наша мета, звісно, міцний мир та взаємоприйнятне рішення. Ми віримо, що цю війну буде припинено за столом переговорів, і що раніше ми зможемо це зробити, то краще», — додав міністр.

Він зазначив, що зараз Росія висловлює готовність до переговорів, а український президент пропонує мирний план із десяти пунктів.

“Ми, Туреччина, підтримуємо цей мирний план і продовжуємо над ним працювати”, – сказав Чавушоглу.

За його словами, Туреччина є країною, яка дійсно докладає великих зусиль для пошуку виходу з військового конфлікту в Україні. “І незважаючи на війну, я вважаю, що ми бачимо реальні результати дипломатії. Зараз ведуться переговори в багатьох інших напрямках, таких як обмін військовополоненими, переговори щодо Запоріжжя. Деякі з цих переговорів відбуваються у Стамбулі. Я хотів би сказати наступне: так, “Війна йде, але ми перебуваємо в процесі взаємодії, у процесі взаємодії з обома сторонами. Ми намагаємося якнайшвидше закінчити цю війну “, – сказав Чавушоглу.

Свіжі новини

Схожі новини