ГоловнаВійнаДенисенко: Битва за Донбас вступає у вирішальну фазу. Від неї залежить доля...

Денисенко: Битва за Донбас вступає у вирішальну фазу. Від неї залежить доля війни

Дата:

Новини по темі

Українська армія повідомляє, що російські атаки на Донеччині посилюються. Останнім днем ​​російські штурмували позиції української армії на багатьох ділянках фронту. За словами радника глави МВС України Вадима Денисенка, битва за Донбас вступає у вирішальну фазу. Від цього залежатиме подальший хід воєнних дій в Україні.

За інформацією українських військових, росіяни штурмують у напрямках: Лиман, Сєвєродонецьк, Бахмут, Авдіївка та Курахови. Вони підробляють річку Донець. Українці обстоюють свої позиції.

Як підкреслює Вадим Денисенко, від битви за Донбас залежить подальша доля війни – чи це буде заморожування конфлікту, наступ або виведення російської армії. Однак поки що, як підкреслює він, ще рано говорити, чим закінчиться ця битва, яка вступила до дуже гарячої стадії.

Вадим Денисенко зазначив, що російські війська виводять свої сили з-під Харкова, де українські сили продовжують контрнаступ. Частина військ із Харківської області перекидається на Донбас.

Водночас, на півдні Донбасу — в Маріуполі на Азовському морі росіяни продовжують обстрілювати та штурмувати заводи «Азовсталі». Серед українських захисників заводу багато поранених.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини