HomeВійнаРосія: анексовані українські території знаходяться під нашим ядерним захистом

Росія: анексовані українські території знаходяться під нашим ядерним захистом

Сьогодні Росія заявила, що чотири українські області, про приєднання яких вона оголосила минулого місяця, захищені її ядерним арсеналом, повідомляє Reuters.

Інформаційне агентство зазначило, що Кремль зробив цю заяву в період підвищеної напруженості та на тлі очікуваного проведення навчань з перевірки боєздатності ядерних сил як НАТО, так і Росії.

На запитання журналістів, чи знаходяться ці регіони під захистом ядерної парасольки Москви, Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна, відповів: “Усі ці території є невід’ємними частинами Російської Федерації і добре захищені. Їхня безпека забезпечується на тому ж рівні, що й на решті території Росії”.

Минулого місяця Путін попередив, що Москва готова застосувати ядерну зброю у разі потреби для захисту “територіальної цілісності” Росії.

Президент США Джо Байден заявив 6 жовтня, що ця загроза зробила світ “ближчим до армагеддону”, ніж будь-коли з часів Кубинського ракетної кризи 1962 року, коли багато хто побоювався, що ядерна війна може бути неминучою, зазначає Reuters.

Свіжі новини

Схожі новини