HomeВійнаУкраїна завдала нового удару по стратегічному мосту у Херсоні

Україна завдала нового удару по стратегічному мосту у Херсоні

Сьогодні вночі українські війська завдали нового удару по стратегічно важливому Антонівському мосту в Херсоні, зайнятому російською армією. Про це повідомила влада Києва, яку цитує агентство Франс Прес.

“Яка ніч для окупантів Херсонської області. Удари в районі Антонівського мосту”, – написав у Facebook депутат обласної ради Херсонської області Сергій Хлань.

Удари також підтвердила речниця південного командування українських військ Наталія Гуменюк. “Обстріли, на яких ми зосередилися в останні дні, приносять свої плоди. Удари значні як Антонівському, так і Каховському мостами”, – сказала вона в ефірі українського телебачення.

Антонівський міст, розташований у передмісті Херсона, має стратегічне значення для транспортування вантажів, оскільки він єдиний з’єднує місто, розташоване на південному березі Дніпра, з рештою Херсонської області. Антонівський міст уже був частково зруйнований внаслідок обстрілу 27 липня, що змусило російську армію переглянути логістичні ланцюжки та встановити мобільні понтонні мости через річку.

Херсон, головне місто Херсонської області, розташоване лише за кілька кілометрів від лінії фронту, де українські війська вже кілька тижнів ведуть контрнаступ, щоб повернути територію, захоплену Росією в перші дні вторгнення в Україну.

Окрім величезного значення для українського сільського господарства, Херсонська область має стратегічне значення, оскільки межує з Кримським півостровом, який був анексований Москвою у 2014 році. Окупувавши цей регіон, Росія змогла створити сухопутний зв’язок між ним, Кримом та іншими окупованими українськими регіонами.

Окупаційна російська влада планує провести референдуми про приєднання Херсонської області та сусідньої з нею Запорізької області до Росії, зазначає БТА.

Свіжі новини

Схожі новини