HomeВійнаУкраїнська розвідка заявила, що Росія заборонила співробітникам Запорізької АЕС виходити завтра на...

Українська розвідка заявила, що Росія заборонила співробітникам Запорізької АЕС виходити завтра на роботу

Українська військова розвідка попередила сьогодні про можливу російську операцію на Запорізькій атомній електростанції завтра, після того, як працівникам атомної станції на півдні України, захопленій Росією на початку березня, було наказано залишатися вдома в п’ятницю, повідомляє БТА.

Російські окупанти несподівано оголосили у п’ятницю неробочий день на найбільшій у Європі атомній електростанції, написало у Facebook відомство, підпорядковане Міністерству оборони України.

На Запорізькій АЕС має залишатися лише оперативна група, решті вхід буде заборонено, йдеться в повідомленні.

Є побоювання, що після обстрілу атомної електростанції російські війська тепер “піднімають планку” та планують здійснити терористичну атаку, повідомила українська військова розвідка. Вона не повідомила жодних подробиць. Росія поки що не прокоментувала цю заяву.

Проте раніше того ж дня Москва заявила, що Київ завтра планує провокацію на атомній станції. Вона не надала жодних доказів на підтримку цього твердження.

Напружена ситуація на Запорізькій атомній електростанції та навколо неї обговорювалася сьогодні на тристоронній зустрічі у західноукраїнському місті Львові, у якій взяли участь президенти України та Туреччини Володимир Зеленський та Реджеп Таїп Ердоган, а також Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

У понеділок Зеленський закликав міжнародне співтовариство вжити заходів для запобігання аварії на атомній станції. Катастрофа на Запорізькій атомній електростанції загрожуватиме всій Європі, наголосив він, попередивши, що можуть постраждати “ті, хто зараз мовчить”.

Свіжі новини

Схожі новини